آموزش بازاریابی ایمیلی Millerlite به همراه ویدیو معرفی 4 ابزار برای ایجاد کمپین های Millerlite

آموزش بازاریابی ایمیلی Millerlite به همراه ویدیو معرفی 4 ابزار برای ایجاد کمپین های Millerlite

بازاریابی ایمیلی یکی از روش های قدیمی بازاریابی دیجیتال است که بازده قابل توجهی دارد. این استراتژی یک راه حل ساده و کم هزینه و با کارایی بالا برای فروش محصولات است. سایت Mailerlite یکی از سایت های فعال ارائه دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ به مشاغل مختلف می باشد. در ادامه این مقاله توسط دانشجو متناسب با سطح دانش و آموزش حرفه ای ایمیل مارکتینگدر نظر داریم ایمیل مارکتینگ Millerlight را آموزش دهیم.

دوره ارائه شده در ویدئو

بازاریابی ایمیلی چیست؟

همانطور که در بالا ذکر شد، ایمیل مارکتینگ یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است. بنابراین با جمع آوری ایمیل های کاربران، ایمیل های هدفمندی را برای آنها ارسال می کنیم. به این ترتیب می توانیم کاربران را به مشتریانی تبدیل کنیم که محصولات را در سایت خریداری می کنند. این روش یکی از بهترین و موثرترین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ است.

طبق آمار منتشر شده توسط Hubspot، ROI بازاریابی ایمیلی 36 دلار به ازای هر 1 دلار خرج شده است! این عدد به تنهایی اهمیت ایمیل مارکتینگ را در افزایش فروش نشان می دهد. آموزش ایمیل مارکتینگ Millerlight به شما کمک می کند اولین کمپین ایمیلی خود را ایجاد کنید و قسمت های مختلف آن را به طور کامل یاد بگیرید.

Millerlite چیست؟

Millerlite یک ابزار ایمیل مارکتینگ است که کاربران زیادی دارد. ویژگی هایی که در نسخه رایگان Millerlite موجود است فقط در پلن های غیر رایگان Toolbox موجود است! با توجه به مکاتباتی که مدرس دوره آموزشی ایمیل مارکتینگ میلرلایت با گردانندگان و مدیر سایت میلرلایت انجام داده است؛ این سایت با قوانین مربوط به تحریم ها مطابقت ندارد. در نتیجه می توانید بدون مشکل از امکانات این سایت استفاده کنید.

دوره آموزشی ایمیل مارکتینگ Millerlite در سایت دانشجو آماده شده است. این دوره به شما یاد می دهد که چگونه از ابتدا با این سایت کار کنید.

ویژگی های Millerlite

برای یادگیری ایمیل مارکتینگ Millerlight ابتدا باید با امکانات این سایت آشنا شوید. در زیر به معرفی مختصر هر یک از این امکانات می پردازیم.

ویرایشگر حرفه ای و پیشرفته برای ایجاد انواع کمپین

ویرایشگر حرفه ای که Millerlight برای ایجاد یک کمپین بازاریابی ایمیلی به شما پیشنهاد می کند به شما امکان می دهد تصاویر، فیلم ها، عناوین مختلف، نقشه های گوگل، پست های رسانه های اجتماعی، دکمه ها و تایمرها و موارد دیگر را درج کنید. تمام این وظایف را می توان با استفاده از ماوس و مکانیزم کشیدن و رها کردن انجام داد. البته، اگر HTML بلد باشید، می توانید ساختار ایمیل خود را ایجاد کنید.

امکان گروه بندی کاربران

می توانید آنها را بر اساس اهداف و رفتار کاربر خود گروه بندی کنید. به عنوان مثال، می توانید کاربرانی که قبلاً از شما خرید کرده اند، کاربران جدید، کاربران غیرفعال و غیره را تقسیم بندی کنید. اکنون می توانید مخاطبان هر ایمیل را مشخص کنید.

اتوماسیون سفارشی بسازید

یکی دیگر از ویژگی های سایت Millerlite اتوماسیون است. با استفاده از اتوماسیون می توانید دستورات و شرایطی را برای ارسال یک یا چند ایمیل برای کاربر در هر مورد تعریف کنید. به عنوان مثال، می توانید مشخص کنید که وقتی کاربر محصول A را خریداری می کند، 3 روز بعد محصول B به او پیشنهاد می شود.

سیستم آمار پیشرفته

گزارش های ایمیل های شما توسط Millerlight جمع آوری شده و در داشبورد ابزار نمایش داده می شود. در این قسمت می توانید نرخ کلیک، نرخ تبدیل، ورود ایمیل و … را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که در صورت گذراندن دوره آموزش ایمیل مارکتینگ Millerlight می توانید به تمامی این بخش ها مسلط شوید.

ابزارهای بازاریابی ایمیلی Millerlite. چگونه از آنها استفاده کنیم؟

البته برای گذراندن آموزش ایمیل مارکتینگ Millerlite باید ابزارهای آن را به خوبی بشناسید. همچنین باید به اندازه کافی به آنها تسلط داشته باشید تا یک کمپین بازاریابی هدفمند درست کنید. در زیر به معرفی مختصری از ابزار Millerlite می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در دوره آموزش حرفه ای ایمیل مارکتینگ به سرپرستی آقای حسین اصلانی شرکت کنید. در این دوره تمامی مباحث مربوط به ایمیل مارکتینگ با سایت Millerlite آموزش داده می شود.

ابزارهای ایجاد کمپین Millerlite

می توانید از ابزارهای سازنده کمپین برای ایجاد کمپین های بازاریابی ایمیلی استفاده کنید. در لیست زیر به طور خلاصه به معرفی این ابزارها پرداخته ایم. استفاده از این ابزارها نیازمند آموزش بازاریابی ایمیلی Millerlite است.

آموزش بازاریابی ایمیلی Millerlight; نحوه ایجاد لیست مخاطبین و صفحات در پنل ایمیل

ایجاد لیست مخاطبین به شما کمک می کند تا ایمیل های هدفمند را برای کاربران ارسال کنید. دستورالعمل های زیر را برای ایجاد لیست مخاطبین دنبال کنید.

  1. ابتدا در سایت ثبت نام کنید و حساب خود را تایید کنید.
  2. در صفحه داشبورد، به تب Subscribers بروید.
  3. حال در این قسمت بر روی گزینه ADD SUBSCRIBERS کلیک کنید. اکنون می توانید مخاطبان مورد نظر خود را در این سایت وارد کنید.

برای ایجاد فرم یا صفحه جدید در ایمیل می توانید به قسمت Forms صفحه مشترک بروید. این بخش به شما اجازه می دهد تا فرم های مختلفی مانند فرم پاپ آپ، دکمه اشتراک، فرم ثبت نام، فرم صفحه فرود و غیره را طراحی کنید. دوره آموزشی ایمیل مارکتینگ Millerlight تمامی این موارد را پوشش می دهد.

تعرفه طرح های مختلف استفاده از Millerlight

برای استفاده از سایت Millerlite می توانید از پلن های غیر رایگان استفاده کنید. هزینه این طرح ها به تعداد مشترکین شما بستگی دارد. این طرح رایگان به شما امکان می دهد 12000 ایمیل در ماه برای حداکثر 1000 نفر ارسال کنید. اگر هنوز آموزش ایمیل مارکتینگ Millerlite را تکمیل نکرده اید، از طرح رایگان استفاده کنید.

ثبت نام و عضویت Millerlight

ثبت نام اولیه در سایت میلرلایت به صورت کامل و مرحله به مرحله در ویدیوی بالای صفحه شرح داده شده است. اما اگر باز هم در حین ثبت نام مشکل داشتید می توانید از طریق تلفن های تماس و سایت چت و یا در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت مشکلات برطرف شود.

نحوه اتصال وردپرس به Millerlite

نحوه اتصال داشبورد وردپرس به Millerlight در ویدیوی زیر به طور کامل توضیح داده شده است.

نتیجه

آموزش ایمیل مارکتینگ Millerlite به شما کمک می کند تا کمپین های بازاریابی ایمیلی خود را بسازید و فروش خود را افزایش دهید. برای یادگیری ایمیل مارکتینگ می توانید دوره آموزش ایمیل مارکتینگ Millerlight را بگذرانید. مباحث اولیه تا پیشرفته در این زمینه در این دوره موجود است.

نظر شما در مورد بازاریابی ایمیلی Millerlite چیست؟ به نظر شما آینده این رشته روشن است یا ممکن است در سال های آینده چه اتفاقی برای آن بیفتد؟