منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همکاری پونشا و کاریار برای آموزش تجربه به فریلنسرهای برتر

همکاری پونشا و کاریار برای آموزش تجربه به فریلنسرهای برتر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همکاری پونشا و کاریار برای آموزش تجربه به فریلنسرهای برتر

تلاش برای یادگیری برنامه‌نویسی، همچنین برای اولین بار، می‌تواند کار بسیار دشواری باشد، زیرا شما باید سوالات بسیار و نسبتاً پیچیده‌ای را یاد بگیرید که فراموش کردن آنها نیز بسیار آسان است. اما گذراندن دوره ای با حضور اساتید مجرب و برنامه مدون می تواند این مسیر را برای شما بسیار هموارتر کند.

پونیشا در سال های اخیر با ایجاد بستر ارتباطی بین کارفرمایان و فریلنسرها توانسته پروژه های زیادی را با موفقیت به پایان برساند. در این میان، فریلنسرهای توانمندی وجود دارند که به دنبال گسترش دامنه توانایی های خود و ورود به عرصه های جدید در دنیای همیشه در حال تحول امروز هستند. بنابراین پونیشا و کاریار تصمیم گرفته اند با همکاری مشترک این فرصت را در اختیار این افراد قرار دهند. دوره آموزشی کاریار برای آن دسته از افرادی است که قصد یادگیری اصولی برنامه نویسی را دارند، اما موقعیت جغرافیایی و یا هزینه بالای دوره های عمومی معتبر، آنها را از رفتن به این مسیر باز داشته است.

ثبت نام در فراخوان دوره های برنامه نویسی

اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری زیر نظر استاد راهنما هستید، همراه با مربی راه حل برای تمرینات، شرکت در کارگاه های تکمیلی و همچنین تقویت مهارت های نرم، آماده انجام پروژه های مختلف در زمینه کدنویسی باشید، دوستان ما از استارتاپ اجتماعی کاریار، دوره‌ها، بسته آموزشی کدنویسی و آمادگی ارتباطات حرفه‌ای را سازماندهی می‌کنند و شما نیز می‌توانید در تماس آنها ثبت‌نام کنید. دوره های آموزشی، در حال حاضر در سه حوزه طراحی وب و فرانت اند، برنامه نویسی پایتون و تجزیه و تحلیل داده ها برگزار می شود

برای تماس فرصت محدود ثبت نام کنید

آخرین مهلت ثبت نام:فوریه 1401
شروع دوره های آموزشی:می 1401

معرفی شغل

کاریار یک استارتاپ اجتماعی است که با برگزاری دوره های آموزشی برنامه نویسی شما را تا مرحله کارآموزی و سود همراهی می کند. لازم به ذکر است که این دوره های آموزشی به صورت آنلاین برگزار می شود.

این موسسه شرایط خاصی برای پرداخت اقساط یا 95 درصد بورسیه در نظر گرفته شده. افرادی که از طرف پونیشا علاقه مند به شرکت در این دوره های آموزشی و تقویت مهارت های خود برای افزایش تجربه، تخصص و دریافت پروژه هستند مشمول بورسیه خواهند شد.

مشاهده و اطلاعات بیشتر

وب سایت: www.kaaryar.ir

اینستاگرام: karyar.college@

شماره پشتیبانی: 09122546109