منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 8 راه برای یافتن شغل در لینکدین تنها با 10 کلیک

8 راه برای یافتن شغل در لینکدین تنها با 10 کلیک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 راه برای یافتن شغل در لینکدین تنها با 10 کلیک

یافتن شغل در لینکدین، یا در واقع تلاش برای بهبود موقعیت شغلی خود در شرکت ها، یکی از بزرگترین دلایلی است که من و شما تصمیم می گیریم به شبکه اجتماعی لینکدین بپیوندیم. اما سوال اصلی اینجاست که برای چه هدفی به دنبال شغل ایده آل هستیم؟ یا چگونه یا با چه روشی می توان در لینکدین کار پیدا کرد؟! تا پایان این مقاله با من همراه باشید تا با 8 روش برای یافتن شغل در لینکدین آشنا شوید. در ادامه این مقاله از سری مقالات حرفه ای آموزش لینکدین با من همراه باشید آموزش حرفه ای در لینکدین من به شما کمک خواهم کرد که پروفایل لینکدین خود را تنها با 10 کلیک ساده ایجاد کنید.

 1. مشخصات خود را کامل کنید

مهمترین و اساسی ترین راه برای موفقیت در رسیدن به هدف، یعنی. شغل و موقعیت جدید، تکمیل نمایه خود پس از نصب پروفایل لینکدین است. به همین دلیل، بسیار مهم است که پروفایل شما کامل باشد، زیرا افراد می توانند حرفه ای بودن شما را با نگاه کردن به پروفایل شما ببینند، بنابراین هر چه نمایه شما کاملتر باشد و موارد بیشتری را ارائه دهید، می توانید به موقعیت های شغلی بهتری برسید. با شرایطی که میخوای

یک نمایه لینکدین برای کار تکمیل کنید

 1. روبان را فعال کنید برای تجارت باز است

کاری که باید انجام دهید این است که وارد پروفایل خود شوید و از قسمت ویرایش عکس پروفایل به بخش فریم بروید. در آنجا دو نوار بنفش و سبز خواهید دید، نوار سبز را انتخاب کنید برای تجارت باز است این نوار برای همه افرادی که نمایه شما را مشاهده می کنند قابل مشاهده است و شما به آنها اجازه داده اید که آن را از برگه نمایان بودن تنظیمات نمایه خود ببینند. منظور از این نوار این است که من در حال حاضر کار نمی کنم (ممکن است کار کنم) و به دنبال کار جدید یا حتی کارآموزی هستم. حالا استخدام‌کننده‌ها این نوار را روی عکس پروفایل می‌بینند و شماره پروفایل را بررسی می‌کنند و اگر اولین نکته‌ای را که گفتم رعایت کرده‌اید، یعنی. پس از تکمیل پروفایل، برای شما پیامی برای دعوت به مصاحبه یا ارسال رزومه ارسال می کنند.

نوار Open to Work را فعال کنید

 1. صفحات شرکت را دنبال کنید

اکنون باید لینک های مربوط به کسب و کار خود را از قسمت جستجوی لینکدین صفحات شرکتی که می شناسید یا از طریق سایر روش های جستجوی شرکت پیدا کنید و آنها را دنبال کنید. چه فایده ای دارد؟! آن دسته از شرکت هایی که شما به دنبال آن هستید، هر بار که یک موقعیت شغلی باز می کنند، حتما یک پست ویژه برای آن موقعیت شغلی منتشر می کنند. هم اکنون می توانید رزومه خود را از طریق لینک درج شده در توضیحات پست ارسال نمایید و یا به راحتی رزومه خود را برای مدیر منابع انسانی این شرکت ارسال نمایید. میدونی چطوری؟!

 1. با مدیران منابع انسانی ارتباط برقرار کنید

یکی از کارهای مفید برای یافتن شغل در لینکدین این است که با مدیران منابع انسانی در شرکت های مرتبط با حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنید. یافتن افراد در لینکدین کار سختی نیست. کافیست در قسمت جستجو HR را جستجو کرده و فیلترهای مورد نظر را اعمال کنید. در واقع، با انجام این کار، رزومه خود را بازاریابی می کنید و خود را در معرض این استخدام کنندگان قرار می دهید.

 1. یک درخواست برای کارآموزی یا کار جدید ارسال کنید

راه بعدی برای یافتن شغل در لینکدین ارسال پست برای درخواست شغل یا موقعیت است. این پست چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟ اولین محدوده کاری و وظایف مورد نظر خود را با جزئیات توضیح دهید. دومین نیازی نیست چیز زیادی در مورد خودتان بگویید زیرا هر کسی که بخواهد بیاید نمایه شما را خواهد دید. سوم در پست از هشتگ های #استخدام، #آموزش، #جویای_کار ​​و … استفاده کنید. چهارم در پایان کپشن پست خود، از پیوندهای خود بخواهید تا با گذاشتن نظر، پست شما را بیشتر نمایان کنند پنجمین با اينكه …

 1. هشتگ های مرتبط را دنبال کنید

یکی دیگر از کارهایی که برای یافتن شغل باید انجام دهید این است که هشتگ های مرتبط با استخدام را از قسمت جستجوی لینکدین دنبال کنید، این هشتگ ها بسیار زیاد هستند و می توانید آنها را از پست های افراد دیگری که به دنبال موقعیت شغلی هستند یا با جستجوی آنها پیدا کنید. مشخصات و یا حتی از پست های استخدام کنندگان و شرکت ها. مانند هشتگ های #استخدام و #آموزش و #جویای_کار ​​و…

 1. با ایجاد محتوا بیشتر دیده شوید

اما هدف نهایی و پر دردسر از یافتن شغل در لینکدین این است که روزی شروع به تولید محتوا کنید تا بیشتر دیده شوید. موافقم کار سختی است، اما به محض شروع کار آسان خواهد بود. در واقع با این کار به رشد خود و رشد رزومه خود کمک می کنید و از همه مهمتر فکر نمی کنید استخدام فردی که فالوور زیادی دارد برای شرکت ها سود بیشتری دارد؟؟ بنابراین با این کارفرمایان برای استخدام به سراغ شما خواهند آمد.

با ایجاد محتوا بیشتر دیده شوید

 1. با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید

در دنیای واقعی، حتما تجربه کرده اید که افراد می توانند با استفاده از ارتباطاتی که با دیگران دارند، به چیزهای خاص تری دست پیدا کنند. اکنون برای یافتن فرصت‌های شغلی در لینکدین، وقتی با افراد زیادی در زمینه کاری خود ملاقات می‌کنید و با آن افراد اعتماد می‌کنید، آنها قطعاً از مهارت‌های شما یا شما در زمانی که به شغل یا پروژه‌ای نیاز دارند استفاده خواهند کرد. آنها افرادی را معرفی می کنند که به مهارت های شما نیاز دارند

با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید

آخرین کلمه

خوب، ما 8 روش عالی را با هم مرور کرده‌ایم، و اگر دقت کرده باشید، وجه مشترک همه روش‌های جستجوی شغل لینکدین این است که باید به دنبال دیده شدن و برندسازی شخصی باشید. در واقع، در دنیای امروز، همانطور که یکی گفته است، مردم برند شخصی خود را می خورند. امیدوارم با این روش ها بتوانید موقعیت شغلی مناسبی پیدا کنید.

در واقع، اگر روش دیگری را برای یافتن شغل در لینکدین تجربه کرده اید، در نظرات این مقاله برای ما بنویسید.