9 مزیت یک حساب پریمیوم لینکدین در مقایسه با یک حساب معمولی

9 مزیت یک حساب پریمیوم لینکدین در مقایسه با یک حساب معمولی

لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که یک ابزار تجاری بسیار قدرتمند برای بسیاری از افراد و مشاغل است. با این حال، برای دسترسی به برخی از ویژگی های پیشرفته و بهینه این شبکه، نیاز به یک حساب پرمیوم دارید. در این مقاله از سری مقالات آموزشی دوره لینکدین، به ۹ مزیت اصلی اکانت پریمیوم لینکدین می پردازیم.

مزایای یک حساب لینکدین ممتاز

در زیر 9 مزیتی وجود دارد که باعث می شود بخواهید حساب کاربری لینکدین خود را به یک حساب پریمیوم ارتقا دهید:

1. دسترسی به اطلاعات بیشتر

با یک حساب LinkedIn Premium، به اطلاعات بیشتر در مورد آمار نمایه خود و موارد دیگر دسترسی دارید. این اطلاعات شامل تعداد بازدیدها، فعالیت های روزانه و چندین عنصر دیگر است که به شما امکان می دهد پروفایل خود را بهبود بخشید و به شما در دستیابی به اهداف حرفه ای خود کمک می کند.

2. دسترسی به ابزارهای پیشرفته

یک حساب پریمیوم لینکدین به شما امکان می دهد از ابزارهای مفید و پیشرفته از جمله Insights و Analytics استفاده کنید. که به شما کمک می کند تا عملکرد پروفایل خود را بررسی کنید و از نقاط قوت و ضعف آنها مطلع شوید. به عنوان مثال با استفاده از Sales Navigator به راحتی می توانید پروفایل هایی را پیدا کنید که به دنبال کار جدید نیستند و به دنبال مشتری هستند.

3. نمایش مشخصات در اولین نتایج جستجو

یک حساب پریمیوم لینکدین به شما امکان می دهد پروفایل خود را در اولین نتایج جستجو قرار دهید. این به شما کمک می کند تا به راحتی توسط افراد و شرکت هایی که به دنبال کارمند یا همکاران هستند، پیدا شوید.

4. به درخواست های InMail بیشتری دسترسی داشته باشید

این مزیت به شما امکان می دهد با افرادی که به دنبال شغل جدید یا کار در شرکت های خاصی هستند ارتباط برقرار کنید.

5. دسترسی به آموزش آنلاین

یک حساب کاربری LinkedIn Premium به شما امکان دسترسی رایگان به آموزش های آنلاین و مقالات حرفه ای را می دهد. این آموزش ها می تواند در بهبود دانش و مهارت های کسب و کار و بازاریابی شما بسیار مفید باشد و به شما در ایجاد یک CV قوی کمک کند.

6. امکان سفارشی سازی بیشتر پروفایل

این مزیت به شما این امکان را می دهد که پروفایل خود را با توجه به نیازهای شغل یا شرکت خود سفارشی کنید.

7. امکان ارتباط با افراد خارج از شبکه لینکدین

این امکان را به شما می دهد تا با افرادی از صنایع و حرفه های مختلف ارتباط برقرار کنید.

8. امکان استفاده از ابزارهای CRM (مدیریت ارتباط با مشتری).

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که ارتباطات خود با مخاطبین و افراد مختلف را مدیریت کرده و اطلاعاتی در مورد آنها دریافت کنید.

9. ایجاد و اجرای کمپین تبلیغاتی

یک حساب پریمیوم لینکدین به شما امکان می دهد کمپین های تبلیغاتی بسیار حرفه ای را راه اندازی و اجرا کنید. با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی لینکدین به راحتی می توانید عملکرد بالاتری را در کمپین های تبلیغاتی خود تجربه کنید.

در زیر جدول مقایسه ای از ویژگی های حساب پریمیوم و حساب عادی لینکدین را ارائه می دهیم:

در نتیجه، استفاده از حساب کاربری لینکدین ممتاز می تواند برای شما در یافتن شغل، بازاریابی و بهبود توانایی های حرفه ای شما بسیار موثر باشد. با در نظر گرفتن مزیت های فوق شاید در نظر گرفتن و نگاهی به این امکانات و استفاده از آنها شایسته باشد.